Gyakorlat a ZARGES vállalatnál

Bizonytalan vagy abban, hogy mivel szeretnél később foglalkozni, vagy egy helyet keresel, ahol a duális képzés keretén belül a szakmai gyakorlatot szeretnéd végezni? A ZARGES érdekes betekintést kínál egy ipari vállalat különböző szakmai területeibe, ugyanis a későbbi szakma és a gyakornoki lehetőséget biztosító vállalat megválasztása a legfontosabb döntések egyike a személyes és a szakmai siker útján.

Gyakornoki lehetőségeket kínálunk diákoknak, tanulóknak és átképzési tanfolyamokon részvevőknek, akik nálunk betekintést nyerhetnek a forgalmazás, a marketing, a humánerőforrás-gazdálkodás, a termelés, a minőségirányítás, a logisztika és az anyaggazdálkodás területeibe.

A nálunk végzett gyakorlat

Gyakorlat tanulóknak

Egyhetes gyakorlatot kínálunk az általános iskolák, reáliskolák, szakközépiskolák és gimnáziumok tanulói számára a következő szakképzettségekhez:

  • Ipari ügyintézők
  • Ipari szerelők (férfi/nő)

Gyakorlat ideje:

  • Legalább egy hetes

Érdekes betekintést nyerhetsz a változatosságban gazdag feladatokba – vagyis a napi munkába a ZARGES vállalatnál. Egy csapaton belül belekóstolhatsz a vállalaton belüli szakmai életbe, és tapasztalatokat gyűjthetsz a későbbi szakmai életedhez.

Felkeltettük érdeklődésedet? Kérjük, érdeklődj előbb telefonon, hogy vannak-e jelenleg szabad gyakornoki állások, és küldd el jelentkezésedet az alábbi címre:

ZARGES GmbH, Zargesstraße 7, 82362 Weilheim
Tel. +49 881 687-235, personal@zarges.de

Szívesen válaszolunk, amennyiben kérdéseid vannak.

Gyakorlat diákoknak

Gyakornoki lehetőséget kínálunk, hogy elméleti tudását a gyakorlatban kamatoztathassa, hogy tehetségét gyakorlati alapokra helyezhesse. Csapatunkba teljesen integrálva megtanulhatja a munkafolyamatokat és a megismerheti a vállalati struktúrákat, ami segíti Önt a felkészülésben.

Bachelor és mester diplomamunka a ZARGES vállalatnál

  • Készítse el diplomamunkáját egy ZARGES projekt keretében.

Önkéntes gyakorlat vagy teljes gyakorlat műszaki területen

  • Gyakorlati tudást szeretne szerezni az elsajátított elméleti tudáshoz?
  • Gyakornoki lehetőséget keres a tanulmányok megkezdése előtt?
  • Meg szeretné ismerni a mindennapos életet egy ipari vállalatnál?

Műszaki vagy kereskedői kötelező gyakorlat

  • Ha tanulmányinak gyakorlati szakaszában gyakornoki lehetőséget keres egy ipari vállalatnál, akkor nálunk a legjobb helyen van:
  • Örömét leli az újabb feladatok jelentette kihívásokban?
  • Gyakorlati tudássá szeretné váltani elméleti ismereteit?

Felkeltettük érdeklődésedet? Kérjük, érdeklődön előbb telefonon, hogy vannak-e jelenleg szabad gyakornoki állások, és küldje el jelentkezésedet az alábbi címre:

Érdekelt a ZARGES vállalatnál végzett gyakorlatban?

Küldje el a teljesen kitöltött jelentkezését a ZARGES GmbH, Zargesstraße 7, 82362 Weilheim címre.
Szívesen válaszolunk kérdéseire Elérhetőek vagyunk a personal@zarges.de e-mail címen vagy a  +49 881 687 235 telefonszámon.