Telefon, e-post eller kontaktformulär

Vi hjälper dig gärna

Kontaktuppgifter

ZARGES AB
Östra Bangatan 14
SE-195 60 Arlandastad

Telefon: +46 8-591 220 00
Fax: +46 (0)8-591 119 65
Mail: stegar@zarges.se


Direktkontakt

Kundservice

Kundservicestegar@zarges.se

Tfn: +46 8 591 220 00

Linda Grafflinda@zarges.seTfn: +46  72 853 37 31
Malin Engstrandmalin@zarges.seTfn: +46 72 853 37 28

Georg Bobinger
Distribution och lager

georg@zarges.se​​​​​​​Tfn: +46  72 853 37 29
Dennis Karlsson
Distribution och lager
dennis@zarges.se​​​​​​​Tfn: +46 72 853 37 30

Försäljning

Patric Seger
Verkställande direktör,
Norrbottens och Västerbottens län
patric@zarges.seTfn: +46 70 541 22 20
Peter Johansson
Jämtlands, Västernorrlands, Gävleborgs, Dalarnas,
Värmlands, Västmanlands och Örebro län